Bogata oferta basenów termalnych sprzyja wypoczynkowi w Tatrach. Korzystać z nich mogą całe rodziny wspólnie zażywając kąpieli i wodnego szaleństwa. Obecnie na Podhalu funkcjonuje kilka doskonale wyposażonych obiektów z wodnymi atrakcjami: 

 

* Aqua Park Zakopane 

* Termy Szaflary

* Termy Białka Tatrzańska

* Termy Bukowina Tatrzańska

* Termy Chochołowskie

* Gorący Potok

Podhale to przede wszystkim białe szaleństwo. W naszym regionie funkcjonuje wiele tras i wyciągów narciarskich doskonale przygotowanych i o różnym stopniu trudności. Swoje miejsce znajdą tutaj początkujący narciarze jak również profesjonaliści szukający mocnych wrażeń.

 

* Wyciąg narciarski U Steni

* Wyciąg narciarski Toko-Land

* Stacja narciarska Małe Ciche

* Wyciąg narciarski Murzasichle Ski

 

 

 

 

Podhale warto poznać też od strony kulinarnej. Podczas wizyty w jednej z regionalnych karczm obowiązkowo trzeba spróbować góralskiej kwaśnicy i prawdziwych oscypków. W pobliżu naszego domu znajduje się wiele regionalnych restauracji, karczm, serwujących wspaniałe smakołyki.

Polecamy Państwu:

 

* Karczma Jędruś

* Karczma Widokowa

* Karczma U Leśnego

* Karczma Pod Dębem

 

 

Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić nas zimą, będzie mógł spróbować swoich sił na nartach lub desce snowboardowej na wyciągu, który znajduje się tuż pod domem. Brak odpowiedniego sprzętu nie jest problemem, bowiem prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Nasi Goście mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami mogą skorzystać z kursów nauki jazdy. Obok wyciągu znajduje się karczma regionalna, w której można odpocząć i zjeść coś smacznego. Kulig z ogniskiem może stać się cudownym zakończeniem intensywnego, pełnego wrażeń dnia. W pobliżu Gliczarowa znajdują się także inne wyciągi narciarskie, między innymi Rusin-Ski i Białka Tatrzańska.

Warto wybrać się w góry nie tylko zimą, ale również latem. Z okien naszego domu rozpościerają się cudowne, zapierające dech w piersiach widoki na Tatry i Beskidy. Górskie wycieczki – piesze lub rowerowe, z pewnością pozostaną naszym Gościom na zawsze w pamięci. Jeśli jednak dalsze wyprawy są wykluczone, posiadamy w swojej ofercie wiele innych atrakcji. Dzieci będą zadowolone z placu zabaw, gdzie znajdują się piaskownica, zjeżdżalnia oraz trampolina. Trochę starsze pociechy z pewnością ucieszą się z boiska do siatkówki i piłki nożnej. Nie od dziś wiadomo, że spędzony aktywnie czas pozwala na prawdziwy relaks.

Goście, którzy wolą jednak trochę spokojniejszy sposób na odpoczynek, mogą skorzystać z tarasu widokowego, gdzie znajdują się leżaki, albo z grilla z altanką. W okolicy naszego obiektu znajdują się termy: w Bukowinie Tatrzańskiej, Szflarach oraz Białce Tatrzańskiej. Warto wybrać się także na Spływ Dunajcem. Zaledwie kilometr od naszego domu mieści się Bacówka. W odległości około 200 m, znajduje się ponadto Izba Pamięci Andrzeja Skupnia – Florka, ludowego poety.

 

 

 

Kontakt

 

© Copyrights U RENATY 2019

U RENATY

U RENATY

 Skontaktuj się z Nami                                                                                                                                                                                                           Znajdź nas!

 

 

Pokoje Gościnne Renata i Józef Skupień
ul. Skupniowa 27B
34-425 Gliczarów Górny
Telefon 18 20 77 308 / 608 490 312
E-mail: skupien1@poczta.onet.pl